Movies
Ratings
1019
The Bride!Rated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Measure in LoveRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- My HomeRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5