Movies
Ratings
149
SpotlightRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 5.0
Happy FlightRated ★ 5.0
Girl by GirlRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Miss CongenialityRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 1.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
HellcatsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
BabeRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0