Movies
Ratings
421
Turning RedRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5