Movies
Ratings
254
Last MileRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 0.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Baby AssassinsRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5
A Spoiling RainRated ★ 0.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 2.0
RageRated ★ 4.5
Helter SkelterRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0