Movies
Ratings
441
ActressesRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
JobsRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 1.0