Movies
Ratings
603
How to Have SexRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0- HumintRated ★ 2.5
The PianoRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5