Titles you rated
SinnersRated ★ 4.5
100 MetersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Wanee & JunahRated ★ 3.5
An American in ParisRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Oslo, August 31stRated ★ 3.5
FAQRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5