Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.5
A Melody to RememberRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
EverestRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 0.5