Movies
Ratings
484
The King's WardenRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0