Movies
Ratings
737
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 2.5
BTS: THE RETURNRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0