Movies
Ratings
564- HumintRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
TranceRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
GhostlightRated ★ 4.0
The Passengers of the NightRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5