Titles you rated
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
OrlandoRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
The Straight StoryRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5