Movies
Ratings
313
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 1.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 0.5
Scent of a WomanRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5