Movies
Ratings
15
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0