Movies
Ratings
1111
Sentimental ValueRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
FyreRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0- HeroRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 1.0