Movies
Ratings
175
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0