Movies
Ratings
743
TranscendenceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
SpectralRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.5