Movies
Ratings
1058
A Bloody AriaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- Heavy SnowRated ★ 0.5
EntangledRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5