Movies
Ratings
64
The Case for ChristRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 1.5
Sister ActRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0