Movies
Ratings
647
Project Hail MaryRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
SplitRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0