Movies
Ratings
161
The SnowmanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
BambiRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
RockyRated ★ 3.5