Titles you rated
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0