Movies
Ratings
212
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5