Movies
Ratings
452
The FabelmansRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
RRRRated ★ 3.0
Ticket to ParadiseRated ★ 2.5
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0
Purple HeartsRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 1.5
Our SeasonRated ★ 1.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
West Side StoryRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5