Movies
Ratings
515
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0- The Last TundraRated ★ 5.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5