Titles you rated
Cast AwayRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5- Good girlRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0