Movies
Ratings
130
CarrieRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5