Movies
Ratings
397
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0