Movies
Ratings
166- Exemplary CitizenRated ★ 2.5
2046Rated ★ 3.5
8½Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
GuestRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Hitchcock/TruffautRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Blue UmbrellaRated ★ 3.0
Day & NightRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0