Titles you rated
LawlessRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Eye of the BeholderRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 1.0
DogmaRated ★ 1.0
StormbreakerRated ★ 1.0
HaywireRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 5.0
DeceptionRated ★ 5.0
Young AdamRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0