Movies
Ratings
1136
The King's WardenRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Land of Broken HeartsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
The Lies She LovedRated ★ 2.5
Close-KnitRated ★ 2.0
(OO)Rated ★ 4.0
Eyes on Me: The MovieRated ★ 4.5
The SharksRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Flim AdventureRated ★ 3.5
Becoming AstridRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5