Movies
Ratings
44
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0