Movies
Ratings
196
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 1.0
Thank you, all : Kim Ho Joong's First Fanmeeting MovieRated ★ 0.5
Sex and the CityRated ★ 1.5
Sex and the City 2Rated ★ 1.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0