Movies
Ratings
432
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
TroyRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0