Series
Ratings
193
DhoothaRated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 5.0
This Is UsRated ★ 5.0
The OriginalsRated ★ 4.5
The OriginalsRated ★ 4.0- The OriginalsRated ★ 4.0
The OriginalsRated ★ 4.0
The OriginalsRated ★ 4.0
Lucifer Season 6Rated ★ 3.5
Lucifer Season 5Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.5