Movies
Ratings
593
AftersunRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 3.5
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 3.5
Ichi the KillerRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 3.5
The People In WhiteRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
HarakiriRated ★ 4.5
The Wicker ManRated ★ 3.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 2.0