Series
Ratings
21
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0