Movies
Ratings
810
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5