Movies
Ratings
332
IrreversibleRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5
Night of the Living DeadRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5- Heavy SnowRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0