Movies
Ratings
340
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5