Movies
Ratings
125
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
WATATEN!: an Angel Flew Down to Me – Precious FriendsRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Kase-san and Morning GloriesRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0