Movies
Ratings
332
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0