Movies
Ratings
205
Two Days, One NightRated ★ 3.0
Fanny & AlexanderRated ★ 4.0
Fort ApacheRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
Sometimes I Think About DyingRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
A Whisker AwayRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0