Movies
Ratings
1004
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.0
HopelessRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.0
TASTES OF HORRORRated ★ 1.5- Body PartsRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5- CrescendoRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Young PicassoRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0