Movies
Ratings
741
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 1.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5