Movies
Ratings
425
Your LetterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
The Cat in the HatRated ★ 3.0