Movies
Ratings
111
The ThievesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0