Movies
Ratings
50
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0