Series
Ratings
19
First LoveRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5