Movies
Ratings
558
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
Saw VIRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
xXxRated ★ 4.0